Aurora 850 SX-R 8x8 m/ veltebøyle

Argo

Aurora 850 SX-R 8x8 m/ veltebøyle

Aurora betyr fryktløs, men har også styrke, smidighet og allsidighet

Varenr.: model-ARGAU850SXR8GRN
Farge:
Veil. utsalgspris fra
299 900,-
Frakt og klargjøring tilkommer

Fryktløs - i enhver forstand av ordet. Aurora er premium-plattformen for ARGO og bygger på tekniske løsninger og avansert teknologi som legger listen høyt i forhold til hva du kan forvente. «Elitestyrken» leveres i et bredt utvalg modeller slik at du kan få ditt kjøretøy skreddersydd etter hvordan og hvor du kjører. Match ditt terreng med en Aurora, og se hva dere kan oppdage sammen. Aurora 850 SX-R 8 x 8 leveres standard med dekk. Ønsker du belter, byttes dette enkelt, mot et pristillegg.


Aurora Nøkkelfunksjoner

• 850-serien (33HK EFI) V-Twin-motor

• Admiral-sending med tredobbelt differensial

• ARGO Progressiv styring (APS)

• 25” XT117 dekk

• 9” AirLock ™ stål- eller aluminiumsfelger

• Bakre setebenk eller sideseter

• Varmereflekterende brannvegg

• Flatt gulv foran og bak med gummimatter

• Premium HDPE skrog med bukplate

• Tilgjengelig med ROPS (Veltebøyle)

Hastighet på land med standard giring 32 km/t.

Hastighet på vann er 5 km/t

Passasjerkapasitet på land: 4 personer

Passasjerkapasitet på vann: 4 personer

Amfibisk kropp

Skroget som er støpt i ett stykke er signaturen til ARGO, og kanskje den viktigste designfunksjon. Det glatte, slitesterke understellet «flyter» over potensielle hindringer som stubber og stein, så vel som sump og vann.

Jorda rundt eller bare i ditt område?

Erobre hvilket som helst terreng på jorden med ARGO Xtreme Terrain Vehicles (XTV). Våre kraftige XTV-er overvinner hindringer og viser kapasitet til å kjøre der andre ikke kan.

Kjør rett gjennom de verste sumpene. Smyg over den frosne tundraen. Klatre i bratt terreng. Eller frakt jegerne til der trofébukkene gjemmer seg. ARGO-teknologi gir muligheter, og amfibieturen på XTV snakker for seg selv. Der andre kjøretøy sier stopp, går ARGO XTV-er hele veien - fordi de kan.

Mål og vekt
Lengde
3023 mm
Bredde
1524 mm
Effekt
33 hk
Vekt (fulltanket)
762 kg
Høyde
1295 mm
Motor
Slagvolum
850 ccm
Tankvolum
27 liter
Annet
Garanti
3 år

Inkludert utstyr

Bukplate, kufanger, lensepumpe, veltebøyle, forsterkede akslinger, drivreim.

Ekstrautstyr

Vinsj, Front rack, kjedeolje, kjølevifte til bremser, bårestativ. innstegstrinn.

Tilbehør

    Galleri

    Artikler

    • ARGO 8×8 kan gi ekstra trygghet på «Norges tak»

      Turisthyttebestyrer Knut Vole har mange transportutfordringer som må løses når han drifter den populære turisthytta Glitterheim i Jotunheimen på 1600 meters høyde. Argo 8x8 kan være en smart løsning – spesielt på det krevende føret som melder seg på tampen av vintersesongen.